Érmés és bankjegyes borítékok

Tételek száma: 189

Sao Tomé és Principe 1994. 1000D Cu-Ni Labdarúgó Világbajnokság USA 1994 érme, Bolívia érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 (eredetileg PP) fo. Sao Tomé and Principe 1994. 1000 Dobras Cu-Ni Football World Cup 1994 USA coin in Bolivia envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:UNC (originally PP) spotted
30201.

Sao Tomé és Principe 1994. 1000D Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság USA 1994" érme, "Bolívia" érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 (eredetileg PP) fo. Sao Tomé and Principe 1994. 1000 Dobras Cu-Ni "Football World Cup 1994 USA" coin in "Bolivia" envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:UNC (originally PP) spotted

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sao Tomé és Principe 1994. 1000D Cu-Ni Labdarúgó Világbajnokság USA 1994 érme, Svédország érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP Sao Tomé and Principe 1994. 1000 Dobras Cu-Ni Football World Cup 1994 USA coin in Sweden envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:PP
30202.

Sao Tomé és Principe 1994. 1000D Cu-Ni "Labdarúgó Világbajnokság USA 1994" érme, "Svédország" érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP Sao Tomé and Principe 1994. 1000 Dobras Cu-Ni "Football World Cup 1994 USA" coin in "Sweden" envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:PP

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sierra Leone 1964. 1/2c Br felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina, kis karc Sierra Leone 1964. 1/2 Cent Br in envelope with stamp, cancellation and a prospectus in german C:AU patina, small scratch
30203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Spanyolország 1990. 25p Ni-Br 1992 Olimpiai Játékok érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Spain 1990. 25 Pesetas Ni-Br 1992 Olimpics in envelope with stamps and cancellations C:UNC Krause KM#851
30204.

Spanyolország 1990. 25p Ni-Br "1992 Olimpiai Játékok" érmés borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Spain 1990. 25 Pesetas Ni-Br "1992 Olimpics" in envelope with stamps and cancellations C:UNC Krause KM#851

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sri Lanka 1978. 5c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Sri Lanka 1978. 5 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30205.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Suriname 1994. 100G ezüstözött fém Labdarúgó Világbajnokság USA 1994 érme, Svájc érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel német nyelvű leírással T:PP patina Suriname 1994. 100 Guilders silvered metal Football World Cup 1994 USA coin in Switzerland envelope with stamp and cancellation with German description C:PP patina
30206.

Suriname 1994. 100G ezüstözött fém "Labdarúgó Világbajnokság USA 1994" érme, "Svájc" érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel német nyelvű leírással T:PP patina Suriname 1994. 100 Guilders silvered metal "Football World Cup 1994 USA" coin in "Switzerland" envelope with stamp and cancellation with German description C:PP patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Svájc 1987. 1Fr Cu-Ni Helvetia felbélyegzett borítékban T:1 Switzerland 1987. 1 Franc Cu-Ni Helvetia in envelope with stamp C:UNC
30207.

Svájc 1987. 1Fr Cu-Ni "Helvetia" felbélyegzett borítékban T:1 Switzerland 1987. 1 Franc Cu-Ni "Helvetia" in envelope with stamp C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Svájc 1987. SKI-WM Crans Montana (Crans Montana-i Sí Világbajnokság) jelzett Ag bélyegérem, érmés borítékban, bélyeggel, elsőnapi bélyegzéssel (0.999) T:PP patina Switzerland 1985. SKI-WM Crans Montana hallmarked Ag stamp-shaped commemorative medallion in coin envelope with stamp and FDC cancellation (0.999) C:PP patina
30208.

Svájc 1987. "SKI-WM Crans Montana (Crans Montana-i Sí Világbajnokság)" jelzett Ag bélyegérem, érmés borítékban, bélyeggel, elsőnapi bélyegzéssel (0.999) T:PP patina Switzerland 1985. "SKI-WM Crans Montana" hallmarked Ag stamp-shaped commemorative medallion in coin envelope with stamp and FDC cancellation (0.999) C:PP patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Svájc 1996B 20Fr Ag A breno-i sárkány érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP patina Switzerland 1996B 20 Francs Ag Mythological Dragon of Breno envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:PP patina Krause KM#77
30209.

Svájc 1996B 20Fr Ag "A breno-i sárkány" érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:PP patina Switzerland 1996B 20 Francs Ag "Mythological Dragon of Breno" envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:PP patina Krause KM#77

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Svájc 2002. Svájc belép az ENSZ-be jelzett Ag emékérem felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.999) T:PP patina Switzerland 2002. Switzerland joins the United Nations Organization hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and cancellation, with German description (0.999) C:PP patina
30210.

Svájc 2002. "Svájc belép az ENSZ-be" jelzett Ag emékérem felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.999) T:PP patina Switzerland 2002. "Switzerland joins the United Nations Organization" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and cancellation, with German description (0.999) C:PP patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Svájc 2010. Henri Guisan halálának 50. évfordulója emlékérem első napi bélyeges borítékon T:PP patina Switzerland 2010. 50. Todestag von Henri Guisan commemorative medallion in coin letter with stamp, first day issue C:PP patina
30211.

Svájc 2010. "Henri Guisan halálának 50. évfordulója" emlékérem első napi bélyeges borítékon T:PP patina Switzerland 2010. "50. Todestag von Henri Guisan" commemorative medallion in coin letter with stamp, first day issue C:PP patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc 2014. 125 éves a svájci tábori posta kétoldalas Cu-Ni multicolor emlékérem, felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel T:1 Switzerland 2014. 125th anniversary of the Field Post OIffice in Switzerland two-sided Cu-Ni multicolor medallion in envelope with stamp and first day cancellation C:UNC
30212.

Svájc 2014. "125 éves a svájci tábori posta" kétoldalas Cu-Ni multicolor emlékérem, felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel T:1 Switzerland 2014. "125th anniversary of the Field Post OIffice in Switzerland" two-sided Cu-Ni multicolor medallion in envelope with stamp and first day cancellation C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft