11726.
418. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Borbás Tibor (1942-1995): Bartók Béla. Terakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m:28cm