Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2566167
11743
418
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm 2598230
11744
418
AS jelzéssel: Mózes műgyanta őrlemény szobor, márvány talapzaton, m: 26 cm 2598312
11745
418
Dél amerikai indián lány faragott kő jelzés nélkül 10 cm 2617416
11746
418
2584204
11747
418
Lucchesi Faro: Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791), epoxi gyanta, kopott, m:23cm 2618270
11748
418
2200
Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm 2618250
11749
418
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 90x61 cm 2618263
11750
418
2200
Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm 2599625
11751
418
4400
Jelzés nélkül: Egzotikus férfi fej. Kerámia, fa talapzaton, kopott. M:24cm 2618238
11752
418
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm 2602141
11753
418
Afrikai harcos figura, faragott fa, m:27cm 2602140
11754
418
Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft