Okmányok Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2581476
12663
418
Documents
1911 Gyermekvédelmi elismerő emléklap, Raksányi Rezső (1879-1950) illusztrációjával, Khuen-Héderváry Károly (1849-1918) belügyminiszter nyomtatott aláírásával, papír, kartonra kasírozva, sérült és foltos, vetemedett, 50×69 cm 2637381
12664
418
Documents
1911 Magyar Természettudományi Társulat oklevele Ilosvay Lajos (1851-1936) rektor, a Magyar Tudományos Akadémia alelnöke aláírásával. 60x40 cm Szakadásokkal 2609926
12665
418
Documents
1911 Államtudományi diploma oklevél üvegezett keretben Angyal Pál és Hanuy Ferenc aláírásával. üvegezett keretben. 70x50 cm 2640598
12666
418
Documents
1912 Bp., Bernauer Lajos Repceolajgyár fejléces számlája és levél, valamint elismervény 2641914
12667
418
Documents
1912 Réthi Lajos nyug. kir. tanácsos fényképes félárú jegy váltására jogosító igazolvány, aranyozott egészbőr-kötésben 2638025
12668
418
Documents
1913 Szeged, Stark Vilmos kőfaragó műhely, sírkő és bútormárványgyár fejléces számla 2633462
12669
418
Documents
1913 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) 2 db fényképes igazolványa . Aranyozott bőrkötésben, és vászonkötésben 2640457
12670
418
Documents
1914 Magyar Királyi Államvasutak kedvezményes éves bérletjegy minta 2633460
12671
418
Documents
1914 Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművésznek a Nagybányai Festőiskolába szóló látogatási igazolványa 2637318
12672
418
Documents
1916 Pergamen oklevél Beöthy Zsolt (1848-1922), Petz Gedeon (1863-1943) és Szinnyei József (1857-1943) aláírásával 2637740
12673
418
Documents
1916 Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület adományozó értesítő lapja 2638529
12674
418
Documents
1917 Zirc, gabonaeltitkolási ügyben kelt hivatalos levél, szöveget nem érintő sérüléssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft