Gatto Nero (Wittman Rezső, 1889-1972): Politikus-karikatúrák, 14 db sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000002/Gatto-Nero-Wittman-Rezso-1889-1972-Politikus-karikaturak-14-db-szines-reprodukcio-kisse-~II2577088
2577088
14809
418
Printed Materials
Leírás: Gatto Nero (Wittman Rezső, 1889-1972): Politikus-karikatúrák, 14 db színes reprodukció, kissé sérült, foltos egészvászon-kötésben
: nagy_andras