Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2632999
11681
418
Antique
Antik vörösréz teáskanna, jelzés nélkül, korának megfelelő horpadásokkal, sérülésekkel. m. 26cm, d: 22 cm 2632994
11682
418
Antique
U. Kfredman Östersund jelzett vörösréz teáskanna, korának megfelelő horpadásokkal. m. 21cm, d: 19 cm 2632987
11683
418
Antique
Strübe & Sohn jelzett cukortartó, ezüstözött alpakka, korának megfelelő állapotban. m. 11,5cm, d: 20 cm 2632975
11684
418
Antique
Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm 2632970
11685
418
Antique
F. Fritsch bécsi színházi látcső tokban, korának megfelelő állapotban. 13x8,5cm 2640886
11686
418
28000
Antique
7 db art deco ezüstözött gyertyatartó, közte WMF is 2640891
11687
418
Antique
2 db nagyméretű vörösréz lábos, kopásnyomokkal, d: 38 cm 2641175
11688
418
14000
Antique
Antik nagy méretű orosz fa tojás, ikonképekkel díszítve, lepattanásokkal, repedéssel, m: 18 cm 2632796
11689
418
Antique
Kézi kalamáris, ezüstözött fém, jelzés nélkül, csont fogóval, hibátlan, m: 7 cm 2632856
11690
418
50000
Antique
Török handzsár és pajzs, múzeumi másolat, antikolt, h: 71 cm, d: 50 cm 2632052
11691
418
36000
Antique
Madárfejes gyertyatartó, alpakka, kopott, apróbb sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 41 cm 2630987
11692
418
Antique
Asztali, fiókos, fadoboz, csont, teknős és gyöngyház berakással, belseje sérült béleléssel, kopott, sérüléssel. 15x8x13cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft