Bolhapiac Tételek száma: 543
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2641838
12302
418
Flea Market
Szovjet öv, sarló kalapácsos réz csat, 5,5x7,5cm 2632289
12303
418
Flea Market
2 db retró többfunkciós bicska, az egyik rozsdás 2632361
12304
418
Flea Market
5 db különféle régi kulcs, közte kis méretű is, rozsdafoltokkal, h: 3-7,5 cm 2641381
12305
418
Flea Market
2632356
12306
418
Flea Market
II. János Pál bronz vallási emlék medál, 4x3 cm 2632441
12307
418
Flea Market
2634411
12308
418
Flea Market
2632299
12309
418
Flea Market
Kövekkel díszített fém pudrié, néhány kő hiánnyal, használt állapotban, 7x6 cm 2634344
12310
418
Flea Market
Mercedes fém autó embléma d 8 cm 2634345
12311
418
Flea Market
Térkép távolság mérő. Bőr tokkal 2636287
12312
418
Flea Market
Ertel & Sohn prizma, XIX. sz. vége körül. Réz, üveg, jelzett, eredeti tokjában, korának megfelelő állapotban, h: 4,5 cm 2419259
12313
418
Flea Market
Parfümös üvegcse réz rátéttel, jelzett, m: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft