15048.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1934],Franklin, 220+1 p. + 57 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térképek) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott