15150.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Amerika fölfedezése. Tanulságos olvasmány az ifjúság számára. I. rész: Kolumbus. Bp., 1890, Rózsa Kálmán és neje, 369 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, részben szétvált fűzéssel, kijáró lapokkal.