Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2380099
15191
418
Books: Travelling, Local History
Dr. Török István: Az öngyilkosságok Budapesten. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából. Budapest, én., Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Papírkötésben, jó állapotban. 2570722
15192
418
Szabados M. Ramunda O. P. - Vágó Lajos: Savaria-Szombathely bibliográfia. Acta Savariensia 5. Szomathely, 1948., Martineum, 177+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel.
A Géfin Gyula (1889-1973) teológiai tanár, egyháztörténész, könyvtár igazgató, a sorozat szerkesztője által DEDIKÁLT példány. 2640968
15193
418
Holub, Emil: Tizenegy év Dél-Afrikában. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2641021
15194
418
William H. Gilder: A "Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés. 2640667
15195
418
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Ford.: Halász Gyula. Bp.,én.,Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. 2638256
15196
418
Regélő magyar várak. Szerk.: Bujtás Amália. Fotókkal, rajzokkal illusztrálva. Bp, 1977, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben. 2638558
15197
418
900
Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés 2635358
15198
418
Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., én., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval. 2634283
15199
418
Bárdi László: Kelet népe vagyunk. Bp.,2007,Helikon. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2634459
15200
418
Rómer Flóris: A régi Pest. Bp.,1988, ÁKV. Az 1873-as kiadás reprint kiadása. Nagyméretű kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 2634531
15201
418
Barna Gábor: Néphit és népszokások a Hortobágy vidékén. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2642227
15202
418
Timaffy László: A Szigetköz vízrajza (bölcsészdoktori értekezés), Mosonmagyaróvár, 1939, "Mosonvármegye" Könyvnyomdája, kiadói papírkötés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft