2 000 Ft
Matthew, Donald: A középkori Európa atlasza. Ford.: Falvay Mihály. Bp., 1989, Helikon. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.