Könyvek: Történelem

Tételek száma: 226

15644.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Deák Ágnes: Nemzeti egyenjogúsítás. Kormányzati nemzetiségpolitika Magyarországon. 1849-1860. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15645.

Deák Ágnes: "Nemzeti egyenjogúsítás." Kormányzati nemzetiségpolitika Magyarországon. 1849-1860. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
15646.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I-II. köt. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötésben.
15647.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Larousse World Mythology. Edited by Pierre Grimal, professor at the Sorbonne. London,1984,Hamlyn. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Márki Sándor: Az ó- és középkor története. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1910, Athenaeum. Számos szövegközi fekete-fehér illusztrációval, színes képtáblákkal, térképekkel illusztrálva; többek közt Basch Árpád grafikájával. Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félbőr-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal, a borítóról a fém plakett hiányzik.
15649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15650.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Veronica Ions: Indiai mitológia. A mítoszok világa. Corvina, 1991. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, újszerű állapotban.
15651.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tim Cornell - John Matthews: A római világ atlasza. Fordította: Fridli Judit, Pálvölgyi Endre. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15652.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Matthew, Donald: A középkori Európa atlasza. Ford.: Falvay Mihály. Bp., 1989, Helikon. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjúság számára. Bp., 1914, Athenaeum, 459 p. Második kiadás. Egészvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, a 35-46. oldalak kijárnak.
15654.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. Bp.,1876., MTA,XI+2+544 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
15655.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft