Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 3 kötet, Teljes! 1473-1702, 1703-1900, 1901-1973. Budapest, 1974-1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés
Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Budapest, 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 295 p. Kiadói műbőr kötésben. Készült 1500 példányban. kopott
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Budapest, 1979, Kossuth Könyvkiadó, 92 p. Az illusztrációkat Kass János készítette. Kiadói kartonált kötés, műanyag tokban, jó állapotban.
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1972, Európa könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Megjelent 1850 példányban.
M. Várhelyi Vanda (szerk.): Műkincsek Pest megye múzeumaiban. Szentendre, 1981, k.n.. Gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, 500 piros számozott példányból a 465.