R. Chitz Klára: Muzsikus Péter hangszerországban. Kassovitz Félix rajz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000023/R-Chitz-Klara-Muzsikus-Peter-hangszerorszagban-Kassovitz-Felix-rajzaival-Bp-1957-Zenemu~II2634553
2634553
17288
418
Books: Tales
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: R. Chitz Klára: Muzsikus Péter hangszerországban. Kassovitz Félix rajzaival. Bp., 1957., Zeneműkiadó. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
: tg