Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 29

Fehér Szarvas: Hét fekete hold. Beszélő levél a magyar ifjusághoz. A szerző rajzaival. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17290.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Farkas Katalin: Csiptke és az iskola. Bp.,1944, Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17292.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lúdanyó meséi. Átdolgozta Tótfalusi István. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1966, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17293.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
The Ugly Duckling. Illustrated by Carol Yeakey. Kenosha, 1946, Samuel Lowe Co. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.
17294.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Storyland. Illustrated by Roberta Paflin. Kenosha, 1946, Samuel Lowe Co. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.
17295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bodó Béla: Brumi az iskolában. Bp., 1965., Móra. Harmadik kiadás. Szávay Edit rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17296.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17297.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldovai népballadák. 1973, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
17298.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Székely Népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula. Fametszetekkel díszítette Buday György. Budapest, 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés. Az 1935. évi első kiadás új szedéséről készült utánnyomás. Volt könyvtári példány
17299.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Három testvér, kilenc sárkány. Román fantasztikus balladák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1976, Kriterion. Egészvászon kötésben
17300.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17301.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft