1936 Mauthner magárjegyzéke. Bp., 1936., Globus, 88 p. A papírborító illusztrációja Debreceni Szabó István (1905-1990) munkája. Átkötött modern egészvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal.
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, ceruzás jegyzetekkel, receptekkel
Növényvédelem és kertészet színes képsorozatai II. A gyümölcsös kártevői II. Szőlő kártevék. Bp., én., Növényvédelem és Kertészet. Kiadói kopott, foltos, kissé sérült mappában. + Piacos gyümölcsfajtáink. Szerk.: Beke László. Bp.,(1942), M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel és gerinccel.