https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000011/Adolf-Rosenberg-Antoine-Watteau-Kunstler-Monographien-XV-Bielefeld-Leipzig-1896-VelhagenKlasi~II2616791
2616791
16734
418
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
LeÃrás:
Adolf Rosenberg: Antoine Watteau. Künstler-Monographien XV. Bielefeld-Leipzig, 1896, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és szÃnes fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papÃrkötés, kiadói kopott, kissé sérült papÃrkötés, de ezt leszámÃtva jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sza
ÉlÅ‘ közvetÃtés