Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 244

Vegyes művészeti katalógus tétel, kb. 20 db, közte borsodi és miskolci kötődésűekkel is.
16615.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16616.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.  A fotós, Szebeni András (1946-2020) által DEDIKÁLT példány.
16617.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Spoerri, Daniel: Anekdotamania. Ford.: Ligetfalvi Gergely. Bp., 2010, Kijárat, 350 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16618.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
In memoriam Hencze Tamás. Szerk.: Gajda Éva, Kerekes Dóra, Nagy Zsófia Nóra. Bp., 2021. Bodó Galéria. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
16619.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16620.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16621.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel. Megjelent 4145 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16622.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kaindl, Kurt: Wurzmühle. Industriearchäologie aus dem oberen Waldviertel. Fotodokumentation. Mit Texten von Harald Waitzbauer und Walter Pongratz. Salzburg, 1988, Edition Galerie Fotohof. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kurt Kaindl (1954- ) fotóművész, a kötet szerzője által DEDIKÁLT példány.
16623.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16624.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16625.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,
16626.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft