Verne Gyula: Város a levegőben. Regény. Ford.: Zigány Árpád. Bp., én.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Verne-Gyula-Varos-a-levegoben-Regeny-Ford-Zigany-Arpad-Bp-en-Franklin-Egeszoldala~II2642477
2642477
17377
418
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Verne Gyula: Város a levegőben. Regény. Ford.: Zigány Árpád. Bp., én., Franklin. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, névbélyegzővel.
: karap_norbert