5 000 Ft
17
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor-ny., 131 p.+ 12 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas, színes, szecessziós rajzzal és könyvdísszel illusztrált. Kiadói szecessziós, dúsan aranyozott, festett, dombornyomott kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.