Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 314

2 db megviselt Verne kötet: Rejtelmes sziget. I. hatodik kiadás. Laza kötés, címlap teteje vágott. Senki fia. Bp., é.n. Franklin. Laza kötésben, címlap teteje vágott
17379.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Illyés Mária, Horváth István (szerk.): Illyés Gyula: Naplójegyzetek 1956-1957 -- Atlantisz sorsára jutottunk. Illyés Mária, Illyés Gyula lánya által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek dedikált! Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia - Magyar Szemle. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17380.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gergely Ágnes: Királyok földje. Válogatott és új versek. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1994., Tevan. Kiadói papírkötés
17381.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. Az 1931-es kiadás reprint kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés
17382.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13
Tandori Dezső: Az erősebb lét közelében. Bp., 1981, Gondolat. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, gyűrődésekkel, kissé hullámos lapokkal. Megjelent 5000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17383.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16
Tandori Dezső: Nem lóverseny! Bp., 1999, AB OVO. Kiadói kartonált papírkötés.
17384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gróf Vay Sándor [szül. Vay Sarolta grófnő (1859-1918)]: Erzsébet királynéról és más krónikás följegyzések. Gróf Vay Sándor munkái VIII. köt. Gergely Imre és Udvary Géza rajzaival. Bp., [1910], Országos Monográfiai Társaság (Légrády-ny.), 198 p. + 16 t. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal, néhány képtáblán hiányzó hártyapapírral.
17385.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Tombor Tibor: A vér és vas költője. Gabriele DAnnunzio élete. Bp., ,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiánnyal, Bírálati tiszteletpéldány bélyegzéssel.
17386.

Tombor Tibor: A vér és vas költője. Gabriele D'Annunzio élete. Bp., ,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiánnyal, "Bírálati tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón folttal, győrűdésnyommal.
17387.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gárdonyi Géza: Az én falum. I-II. köt. [Egybekötve.] Biczó András 16 képtáblájával illusztrált. Bp., én., Dante. [Második kiadás.] Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a lapok felső részein sérülésnyomokkal, foltokkal, szöveget nem érintő hiányokkal.
17388.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes kalandjai. Bp., 1987, Ifjúsági Lap. Kiadói kartonált papírkötés.
17389.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Déryné levelei. Staud Géza 1944-es kötete és további kutatásai nyomán összeállította, valamint jegyzetekkel ellátta: Kelényi István. Miskolc, 1994., Felsőmagyarországi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17390.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft