Fotó

Tételek száma: 505

1925 Kislány cigarettával, feltehetően Kollár fényképész, Veszprém. Vintage fotó kartonon, aláírt, datált, fotó tetején kissé sérült, karton széle sérült, 28,5x17 cm
13391.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1969 Humoros képek a Lampart gyárból, 2 db fotó, 18×23 cm
13392.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Patricia tengerjáró hajó fedélzetén készült fotó a kapitánnyal sérült kartonon 27 x23 cm
13393.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szeged, Keszeg horgászhajó 3 db amatőr fotó 18x14 cm ig
13394.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Természettudományi tanszéken készült nagyméretű, keményhátú fotó 25x20 cm
13395.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A napsugár fiúk, A keselyű három napja. 3 db mozikép, filmfotó. Egyiken szakadás 24x16 cm
13396.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1908-1909 Brüsszel, Cirque Beketow (a Fővárosi Nagycirkusz társulata) a Cirque Royal-ban, cirkuszi táncverseny, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett fotó, törésnyommal, 24x18 cm / cca 1908-1909 Bruxelles, Brussels, Cirque Beketow (the Capital Circus of Budapest) in the Cirque Royal, dance competition, original photo, 24x18 cm
13397.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1930 A Szent Vincze Konferencia jubileumára, hátoldalon feliratozott fotó Boronkay Kálmán műterméből, 17×22 cm
13398.

1930 A "Szent Vincze Konferencia" jubileumára, hátoldalon feliratozott fotó Boronkay Kálmán műterméből, 17×22 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1930 Szépségverseny győztese, kislány portréja, kartonra kasírozott fotó Pfeifer Antal műterméből, 2,5×17,5 cm
13399.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920 Nagykároly, iskolai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, hullámos, 11×17 cm
13400.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Régi filmek fotói (A verseny, Angol Királynő), 4 db, 18×24 cm
13401.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1880-1960 kb. 50 db vegyes, részben keményhátú fotó, többségében portrék, részben életképek, tablófotók, néhány népviselet témájú. Többségében magyar műtermekből, részben jelzettek. Részben sérült, klf. méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag.
13402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft