11822.
418. Lezárult gyorsárverés
Fényképezőgépek, kamerák, kellékek
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm