Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): Pest és a Ráczváros (Tabán), Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, üvegezett fa keretben, 12x18 cm