Gaál Domonkos (1940-2009): Csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gaal-Domonkos-1940-2009-Csokor-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-2350-Uvegezett-kissC3~II2599149
2599149
10092
418
Leírás: Gaál Domonkos (1940-2009): Csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (23/50). Üvegezett, kissé kopott fakeretben, lap alja kissé foltos, 39×29 cm
: pk