Gaál Domonkos (1940-2009): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gaal-Domonkos-1940-2009-Csendelet-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-2850-Fakeretben-2~II2599126
2599126
10094
418
Leírás: Gaál Domonkos (1940-2009): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Fakeretben, 29×39 cm
: pk