Tavaszy Noémi (1927-2018): A bölcsőtől... Katona József sorozat), 1991. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat. Paszpartuban. 35x49,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab!
Tavaszy Noémi (1927-2018): Itt hasadt meg szíve... Katona József sorozat, 1991. Linómetszet, vegyes technika, papír. Paszpartuban. Jelzett. 35x49,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab!
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott, kartonra ragasztva. 23,5x22 cm.