Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620359
10289
418
Ócsvár Rezső (1877-1968): Dombos táj kilátóval, 1933. Akvarell, papír, jelzett, 17×24 cm 2620351
10290
418
Ócsvár Rezső (1877-1968): Vízparti táj, 1938. Akvarell, papír, jelzett, lap teje kissé foltos, 17,5×24,5 cm 2634925
10291
418
9500
Orbán Mária (1961-2003): Ünneplő társaság. Olaj, farost. Jelzett. Kissé sérült. 70x100 cm 2558858
10292
418
46000
Orosz Gellért (1919-2002): Kert. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 60×80 cm 2585670
10293
418
Őry Ferenc (?-?): Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm. Őry Ferenc Zsolnay porcelánok tervezője volt. 2640260
10294
418
Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 14×12 cm 2615042
10295
418
26000
Papp Tibor (1936-2018): Képvers. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 45,5x36 cm 2633426
10296
418
Paulovics László (1937-): Portré. Tus, papír, jelzett. 24X16 cm. Üvegezett fakeretben. 2555816
10297
418
36000
Péter András (?-?): Asztalördög. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Anna Margit festőművész (1913-1991), Péter András édesanyja hagyatékából. Üvegezett fa keretben. 28x39 cm 2552206
10298
418
Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm 2612555
10299
418
46000
Pogány Géza (1927-2001): Száradó háló (Balaton). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 60×80 cm 2638467
10300
418
Pörge Gergely (1858-1930): Tanya gémeskúttal. Ceruza, papír, jelzett. 17x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft