Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekorat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Szurrealista-csendelet-Olaj-vaszon-40X30-cm-Dekorativ-fakeretben~II2633345
2633345
10749
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekoratív fakeretben
: pk