10770.
418. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Hófödte menedékház a Svájci Alpokban (Hertenbühlalpe, Schweiz). Akvarell, papír. Kartonra kasírozva, dekoratív, üvegezett fa keretben, foltos, 34x25 cm