Üvegtárgyak Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2579425
11453
417
Glass-objects
Hegdűs Erzsébet: Dísztál. Üveg, jelzett, 26x20x7cm 2562162
11454
417
Glass-objects
Nagyméretű bordó üvegváza, kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2601591
11455
417
Glass-objects
3db ólomkristály (váza, bonbonier) hibátlan, m:8,5-13cm 2601593
11456
417
Glass-objects
Ólomkristály kehely, hibátlan, m:14cm 2630019
11457
417
Glass-objects
Muránói lila üveg kínáló, kis kopásnyomokkal, 31×32 cm 2630048
11458
417
Glass-objects
Antik kiöntő ezüstözött szerelékkel, kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 2625216
11459
417
Glass-objects
Kovács Attila Adidas volt ügyvezető igazgató emlék tárgy, ólomkristály díszváza, díszdobozban, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm 2626721
11460
417
Glass-objects
Ezüst (Ag) berakásos csiszolt üveg hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, csorbával, d: 14,5 cm, ezüst: nettó 12 g 2628793
11461
417
Glass-objects
Leonardo design üveg kínáló tál, jelzés nélkül, 24x24 cm 2604877
11462
417
Glass-objects
Színes üvegváza, fújt, anyagában színezett, m: 28,5 cm 2563954
11463
417
Glass-objects
Retró üveg dísztál, kopásnyomokkal, d:28cm 2593244
11464
417
3800
Glass-objects
Muranoi üveg tál. Hibátlan d: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft