Zsolnay mitológiai jelenetes, irizáló süteményes készlet, kínáló tál +... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-mitologiai-jelenetes-irizalo-sutemenyes-keszlet-kinalo-tal-plus-5-db-tanyer-Matr~II2625824
2625824
11272
417
Leírás: Zsolnay mitológiai jelenetes, irizáló süteményes készlet, kínáló tál + 5 db tányér. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal.
: karap_norbert