"Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékére... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Orszagos-belyegnapi-kiallitas-Budapest-Zsolnay-eozinmazas-emlekerem-jelzett-apro-kopC3~II2630769
2630769
11258
417
Leírás: "Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 10 cm
: pk