Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porc... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-zold-indiai-kosaras-oroszlan-kormos-vaza-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasny~II2623641
2623641
11155
417
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Herendi zöld indiai kosaras, oroszlán körmös váza, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:19,5cm