1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Mázas kerámia kínáló kosárka, leveles díszítéssel, jelzett (a jelzés részben lekopott), kisebb mázrepedésekkel, talpán két lepattanással, 16,5x16,5x12,5 cm