Illés Sándor: Retró mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~5/Illes-Sandor-Retro-mazas-keramia-vaza-Jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-5-cm~II2630779
2630779
11041
417
5500
Art-ceramics
Leírás: Illés Sándor: Retró mázas kerámia váza. Jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm
: pk