1951. "Országos bajnok 1951. - 4x100 m női I." kétoldalas, aranyozott Br díjérem eredeti tokban. Ebben az évben Egri Lenke, Rákhely Gyuláné, Bartha Lászlóné, Gyartmati Olga nyerték a magyar bajnoki címet ebben a versenyszámban. gyarmati Olga 1948-ban távolugrásban aranyérmet nyert az Olimpián, illetve az 1949-es Főiskolai Világbajnokságon két arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szerzett. T:2
1971. "A Magyar Népköztársaság Bajnoka - 1971 - NB I. oszt. I." kétoldalas, aranyozott, részben zománcozott fém labdarúgó díjérem, eredeti tokban (30mm). Az 1970-1971-es szezonban az Újpesti Dózsa nyerte az NB I-es labdarúgó bajnokságot, 2-2 pontot verve a Ferencvárosra és a Vasasra. Az Újpestben ekkor olyan játékosok futballoztak, mint az olimpiai bajnok és gólkirály, Európa-válogatott Bene Ferenc, a szintén olimpiai aranyat szerző Dunai Antal, Szentmihályi Antal Fazekas László, és Nóskó Ernő, valamint a teljesség igénye nélkül Zámbó Sándor és Göröcs János. Az akkori keret több játékosa is tagja volt a később BEK-elődöntőig, illetve a VVK-döntőig menetelő Újpestnek. T:2 aranyozás lekopott