Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 195
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627438
30943
417
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2000. "A görög katolikus templom szentelése 2000. VI. 11." egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban, benne "Köszönjük a támogatását" műanyag táblával (80mm) T:2 2630003
30944
417
8500
Numizmatika
2000. "A Nemzet Biztonságáért / Mátyás király" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31.52g/0.999/42mm) T:PP patina 2624874
30945
417
Numizmatika
2001. "Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége - KISOSZ 1947" peremén jelzett, aranyozott Ag emlékérem "SZG" gyártói jelzéssel, hátoldalán sorszámozva, dísztokban, tanúsítvánnyal (62,58g/0.925/50mm) T:1- (eredetileg PP) patina, aranyozás kopott 2600502
30946
417
Numizmatika
2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem (31,21g/0.999/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) 2600499
30947
417
Numizmatika
2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,53g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina 2630021
30948
417
Numizmatika
2004. "BM Központi Kórház és Intézményei - 55. évforduló emlékére" ezüstözött fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat 2560720
30949
417
Numizmatika
2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" Br plakett (96mm) T:1 peremén egy apró sérülés 2597885
30950
417
Numizmatika
2007. "Solt Városért" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon gravírozva, városi címeres dísztokban (94mm ) T:1- 2437788
30951
417
Numizmatika
2007. "Életfa Emlékplakett Bronz Fokozat" névre szóló Br díjplakett eredeti tokban (99mm) T:1- 2427643
30952
417
Numizmatika
~2010. "BKIK - Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara - 1850" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (122mm) T:1 2624402
30953
417
6500
Numizmatika
2016. "Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulója" Ag emlékérem (10,15g/0.999/30mm) T:PP 2598759
30954
417
Numizmatika
DN "Ferihegy Airport" ezüstözött, kétoldalas fém plakett (65mm) T:2,2- ph., fo. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft