Amerikai Egyesült Államok 1971S 1$ Ag "Eisenhower" eredeti lezárt műanyag dísztokban T:PP kis patina, egy karc, a tokon kisebb sérülések
USA 1971S 1 Dollar Ag "Eisenhower" in original sealed plastic hardcase C:PP small patina, a scratch, minor damages on the case
Krause KM#203a
Amerikai Egyesült Államok 1976S 1c - 1$ (6xklf) "A függetlenség 200. évfordulója" proof szett eredeti műanyag dísztokban T:PP a tok pár helyen sérült
USA 1978S. 1 Cent -1 Dollar (6xdiff) "United States Bicentennial Proof Set" in original plastic hardcase C:PP the case is a bit damaged
Amerikai Egyesült Államok 1976S 1/4$ Ag "Washington" + 1/2$ Ag "Kennedy" + 1$ Ag "Eisenhower" "Bicentennial" szettben, műanyag vákuum csomagolásban T:1,1- kis patina, kis ü.
USA 1976S 1/4 Dollar "Washington" + 1/2 Dollar Ag "Kennedy" + 1 Dollar "Eisenhower" "Bicentennial" in set, in plastic vacuum packaging C:UNC, AU small patina, small ding
Amerikai Egyesült Államok 1978S 1c - 1$ (6xklf) proof szett eredeti műanyag dísztokban T:PP a tok pár helyen sérült
USA 1978S. 1 Cent -1 Dollar (6xdiff) "United States Proof Set" in original plastic case C:PP the case is a bit damaged
Amerikai Egyesült Államok 1978D 1c - 1$ (6xklf) forgalmi sor műanyag csomagolásban T:1,1- patina, kis karc
USA 1978D 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in foil packing C:UNC,AU patina, small scratches
Amerikai Egyesült Államok 1979. 1c - 1$ (6xklf) forgalmi sor műanyag csomagolásban T:1
USA 1979. 1 Cent - 1 Dollar (6xdiff) coin set in foil packing C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1902-2008. 1c-1$, összesen 112db-os érmetétel berakóban, közte 4db PP kivitelű, illetve 4db forgalmi emlékérme T:1-2-
USA 1902-2008. 1 Cent - 1 Dollar, 112pcs coin lot in binder, within 4pcs PP coins and 4pcs circulating commemorative coins C:UNC-VF
Amerikai Egyesült Államok 1999-2008. 1/4$ aranyozott Cu-Ni "50 Állam" (46xklf) tájékoztatókkal + nagyalakú karton berakóval, mely az Egyesült Államok térképét ábrázolja T:1-2 USA 1999-2008. 1/4 Dollar gilt Cu-Ni "50 States Quarters" (46xdiff) eith information shheets + big sized cardboard binder depicting the map of the USA C:UNC-XF
Andorra 2010. 10D Ag "A világ festői - Albrecht Dürer" részben multicolor T:PP
Andorra 2010. 10 Diners Ag "Painters of the World - Albrecht Dürerr" partially multicolor C:PP
Krause KM#283