Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 533

Belgium 1992. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + Dirk Frimout - Atlas I emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina Belgium 1992. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + Dirk Frimout - Atlas I commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina
31658.

Belgium 1992. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + "Dirk Frimout - Atlas I" emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina Belgium 1992. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + "Dirk Frimout - Atlas I" commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Belgium 1996. 5E Cu-Ni fantázia kiadás T:1 Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni fantasy issue C:UNC
31659.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Belgium 1997. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + A belga antarktiszi expedíció 100. évfordulója emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina, sérült tok Belgium 1997. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + The 100th Anniversary of the Belgian Antarctic Expedition commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina, damaged case
31660.

Belgium 1997. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + "A belga antarktiszi expedíció 100. évfordulója" emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina, sérült tok Belgium 1997. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + "The 100th Anniversary of the Belgian Antarctic Expedition" commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina, damaged case

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Belgium 1998. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + A Sabena belga légitársaság alapításának 75. évfordulója emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina Belgium 1998. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + The 75th Anniversary of the belgian airline, Sabena commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina
31661.

Belgium 1998. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + "A Sabena belga légitársaság alapításának 75. évfordulója" emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina Belgium 1998. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + "The 75th Anniversary of the belgian airline, Sabena" commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Belgium 2000. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + A belga Nemzeti Bank alapításának 150. évfordulója emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina Belgium 2000. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + 150th Anniversary of the National Bank of Belgium commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina
31662.

Belgium 2000. 50c - 50Fr (10xklf, 5x vallon, 5x flamand) forgalmi sor + "A belga Nemzeti Bank alapításának 150. évfordulója" emlékveret szettben, karton dísztokban T:1 kis patina Belgium 2000. 50 Centimes - 50 Francs (10xdiff, 5x walloon, 5x flemish) coin set + "150th Anniversary of the National Bank of Belgium" commemorative coin in original cardboard case C:UNC small patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / IV. Mikhaél ~1034-1041. AE Follis (5,41g) T:3 Byzantine Empire / Constantinople / Michael IV ~1034-1041. AE Follis IC-XC - NI-KA (5,41g) C:F
31663.

Bizánci Birodalom / Konstantinápoly / IV. Mikhaél ~1034-1041. AE Follis (5,41g) T:3 Byzantine Empire / Constantinople / Michael IV ~1034-1041. AE Follis "IC-XC - NI-KA" (5,41g) C:F

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bhután 1979. 5c Br aranyozva, műanyag csomagolásban T:1 Bhutan 1979. 5 Chhertum Br gilt, in plastic case C:UNC Krause KM#45
31664.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Brazília 1923-1940. 100R - 400R Cu-Ni (4xklf) T:2,2- Brasil 1923-1940. 100 Reis - 400 Reis Cu-Ni (4xdiff) C:XF,VF
31665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Brazília 2015. 1R bimetál Riói Olimpia 2016 - Paralimpiai atlétika forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic Rio Olympics 2016 - Paralympic Athletics circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 710
31666.

Brazília 2015. 1R bimetál "Riói Olimpia 2016 - Paralimpiai atlétika" forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic "Rio Olympics 2016 - Paralympic Athletics" circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 710

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Brazília 2015. 1R bimetál Riói Olimpia 2016 - Rögbi forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic Rio Olympics 2016 - Rugby circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 707
31667.

Brazília 2015. 1R bimetál "Riói Olimpia 2016 - Rögbi" forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic "Rio Olympics 2016 - Rugby" circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 707

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Brazília 2015. 1R bimetál Riói Olimpia 2016 - Parakenu forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic Rio Olympics 2016 - Paracanoe circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 706
31668.

Brazília 2015. 1R bimetál "Riói Olimpia 2016 - Parakenu" forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic "Rio Olympics 2016 - Paracanoe" circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 706

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Brazília 2015. 1R bimetál Riói Olimpia 2016 - Kosárlabda forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic Rio Olympics 2016 - Basketball circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 704
31669.

Brazília 2015. 1R bimetál "Riói Olimpia 2016 - Kosárlabda" forgalmi emlékpénz T:1 Brasil 2015. 1 Real Bimetallic "Rio Olympics 2016 - Basketball" circulating commemorative coin C:UNC Krause KM# 704

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft