cca 1890 Deutsche Reichskleinodien (Német koronázási jelvények) Meyers lexikon (1894 - 1898) melléklete. 3db Színes krómlitográfia, papír. . 40x35 cm, zászlók és címerek 24x15cm
1892 Lothar Meggendorfers Humorisches Blätter. XI. Band. N. 92-104. Harbig illustrierte Wochenschrift. Német nyelven. Stuttgart, J. F. Schreiber, 154 p. Gazdag színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 4 lapon sérüléssel, hiánnyal (25/26,85/86,97/98,121/122.)
1894 Irodalmi Értesítő. 1894 V. szám, Történelem. Szerk.: Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) "Előfizetési felhívás Szalay József: "A magyar nemzet története" c. kiadványra, a végén kitöltetlen megrendelő ívvel, kis szakadással,16 p.