4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
1892 Lothar Meggendorfers Humorisches Blätter. XI. Band. N. 92-104. Harbig illustrierte Wochenschrift. Német nyelven. Stuttgart, J. F. Schreiber, 154 p. Gazdag színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 4 lapon sérüléssel, hiánnyal (25/26,85/86,97/98,121/122.)