Játékok Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2631940
12179
417
Toys, board-games
Easter egg, lendkerekes lemezjáték, mechanikus. Működő állapotban, eredeti, sérült dobozában. / Mechanic metal toy 12x8 cm 2597716
12180
417
Toys, board-games
34 db vegyes kártya (közte Gyűrűk Ura, Star Wars gyűjtőkártyák, matricák, stb.) 2573756
12181
417
900
Toys, board-games
cca 1980 Trikolór földrajzi társasjáték, a játék szabályai és földrajzi tájékoztató, 23 p. 2539330
12182
417
Toys, board-games
40 db vegyes játék, Kinder és egyéb figurák, kisautók, stb. 2557193
12183
417
Toys, board-games
Mini bábszínház, kifestő, társasjáték 2608982
12184
417
Toys, board-games
Stomo Roulette régi osztrák rulett játék, 1945 körül. Táblával, német nyelvű leírással (zsetonok nélkül), eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban. 2567404
12185
417
Toys, board-games
Magyar kártya lovas katonás motívummal 2341063
12186
417
Toys, board-games
28 lapos autós kártyajáték, jó állapotban 2601396
12187
417
Toys, board-games
cca 1900-1920 Dichter-Quartett, német nyelvű kártyajáték híres költőkkel, 65 lapos, közte néhány kissé foltos, sérült, egy lapon hiánnyal 2425923
12188
417
22000
Toys, board-games
Autó, motor, kulcsos játékok, lemezjátékok, utazóórák cipősdobozban 2564834
12189
417
26000
Toys, board-games
cca 1953 Assembly line vintage amerikai autós társasjáték, eredeti kartondobozában és eredeti angol nyelvű leírással, kartondoboz sérült, játéktábla kissé kopott, teljességre nem ellenőrzött / Assembly line, vintage US-American game, in original cardboard box and original English directions for playing, box damaged 2626905
12190
417
Toys, board-games
Kinder figurák gyűjteménye, kb. 114 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: