Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628323
11768
417
Flea Market
3db játék mackó / maci, sérült, 24-44cm 2628336
11769
417
Flea Market
Fadoboz, tetején üveg alatt, angol vadászjelenet, litográfia, kopásnyomokkal, 14x19x7cm 2628339
11770
417
Flea Market
Alphonse Maria Mucha (1860 - 1939) képével díszített, kekszes, pléh doboz, kopásnyomokkal, 20x13x7,5cm 2628409
11771
417
Flea Market
Uher hangszóró dobozában, 12W, működik, 2627980
11772
417
Flea Market
Vegyes sótartók, m: 4-7cm (üveg, fém, porcelán. 2627699
11773
417
24000
Flea Market
Asztali lámpa, porcelán testtel, felújított, kopásnyomokkal, működik, m: 80 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2626995
11774
417
Flea Market
Vegyes bolha tétel, réz gyertyatartó, fali réz tálka, asztali öngyújtó, fém váza, réz kiöntő, fém doboz, apró kopásnyomokkal, egyik kiöntő sérült, Edgar Degas fali nyomat. 2626998
11775
417
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11 cm, h: 19 cm 2626996
11776
417
Flea Market
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, fekete festékkel festett, sérült, rozsdafoltos, 20x10x23 cm 2626897
11777
417
Flea Market
Fém csengő, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2626898
11778
417
Flea Market
2626616
11779
417
400
Flea Market
Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft