Bolhapiac

Tételek száma: 495

3db játék mackó / maci, sérült, 24-44cm
11768.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fadoboz, tetején üveg alatt, angol vadászjelenet, litográfia, kopásnyomokkal, 14x19x7cm
11769.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Alphonse Maria Mucha (1860 - 1939) képével díszített, kekszes, pléh doboz, kopásnyomokkal, 20x13x7,5cm
11770.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Uher hangszóró dobozában, 12W, működik,
11771.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes sótartók, m: 4-7cm (üveg, fém, porcelán.
11772.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11773.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Vegyes bolha tétel, réz gyertyatartó, fali réz tálka, asztali öngyújtó, fém váza, réz kiöntő, fém doboz, apró kopásnyomokkal, egyik kiöntő sérült, Edgar Degas fali nyomat.
11774.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11 cm, h: 19 cm
11775.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, fekete festékkel festett, sérült, rozsdafoltos, 20x10x23 cm
11776.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fém csengő, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11777.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ford Nyakkendő dobozban.
11778.

Ford Nyakkendő dobozban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm
11779.

Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,18
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft