Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2629041
11755
417
Flea Market
5 db tálca és doboz fából, fémből, bőrből 2629089
11756
417
Flea Market
2628062
11757
417
Flea Market
2 db achát ásvány asztali dísz. 14 cm, 17 cm 2628074
11759
417
Flea Market
2 db kés élező, fenő kő, egyik tokkal, másik dobozzal 2628076
11760
417
Flea Market
Bresser Condor 8x42-es távcső. Leírással, újszerű állapotban 2628080
11761
417
Flea Market
Digitális képkeret tartozékokkal, újszerű állapotban 25x21 cm 2583192
11762
417
Flea Market
Ezüstözött alpakka boros pohár, német vésettel 1911., jelzett, horpadásokkal, kopott, m:21cm 2627043
11763
417
Flea Market
2 db Apple egér usb csatlakozással 2561363
11764
417
Flea Market
Faragott fa sakk készlet 30x30 cm + hozzá fa börönd 37x20 cm 2627551
11765
417
Flea Market
Retró szódás szifon és alkatrészek 2627770
11766
417
Flea Market
2628322
11767
417
Flea Market
Vegyes bolha tétel, Mozart fémdoboz, buddha fej stb Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft