Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2589195
11852
417
Flea Market
Fém tálca, kopott, jelzés nélkül, 40c30cm 2415454
11853
417
Flea Market
Óriás legyező madaras dekorral 150x70 cm 2569098
11854
417
Flea Market
Fém mécsestartó, 3db üvegbetéttel, kopott, 20x9x8cm 2520191
11855
417
3800
Flea Market
Argentor alpakka tálkák, 6 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 14 cm 2442491
11856
417
Flea Market
2605183
11857
417
4800
Flea Market
Bagoly cloisonne / rekeszzománc tálka, hibátlan. D:19,5cm 2605184
11858
417
4400
Flea Market
Kalapált réz szivarhamuzó, kopásnyomokkal, d:23cm 2603938
11859
417
Flea Market
6 darab réz alátét fa dobozban, díszdobozban, d: 10 cm 2605179
11860
417
3800
Flea Market
Retró réz dísztál, jelzés nélkül, d:22cm 2605180
11861
417
3800
Flea Market
Német retró réz díszvázapár, jelzett, hibátlan, m:23cm 2594094
11862
417
Flea Market
6 db festett húsvéti tojás, eredeti csomagolásában (a fólia sérült) 2608588
11863
417
Flea Market
Screwpull dizájn bortartó, eredeti bontatlan dobozában, szép állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft