Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2631384
11840
417
Flea Market
Kis gyertya készlet, eredeti csomagolásában, virágos kis kerámia tálkával, bizsu karkötővel + egyiptomi sérült papirusz kép 2631378
11841
417
Flea Market
Fém húsos / ragu tál fedővel, karcolásokkal, 39×23 cm 2631365
11842
417
Flea Market
3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel 2566095
11843
417
Flea Market
Fali gyertyatartó, réz, fa, kopott, 22x16cm 2564731
11844
417
Flea Market
Diszkó "gömbös" Absolut vokás palack, kopott, m:27cm 2564733
11845
417
Flea Market
Lakozott papírmasé kacsa, ceyloni, jelzés nélkül, kopott, m:20cm 2564734
11846
417
Flea Market
Vörös márvány váza, kopott, m:21cm 2564743
11847
417
Flea Market
Bronz falikar, gyertyaizzós kivitelben, kopott, m:19cm 2537781
11848
417
15000
Flea Market
Lőtéri spotter működik, kopott, feltehetően MOFÉM gyártmány, jelzés nélkül, h:50cm 2537776
11849
417
Flea Market
KODEN mélységmérő, hiányos, kopott, h:18,5cm 2599370
11850
417
Flea Market
Fém + üveg betétes hat személyes teás csésze készélet, aljjal. 2532475
11851
417
Flea Market
Festett relief, fa, kopott, 18x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft