Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2498974
11828
417
Flea Market
5 darabos koktélos, bár ital keverő készlet, acél, gyári dobozában. m: 19cm 2631177
11829
417
Flea Market
12 db kisebb méretű fém doboz (Tea Közért, Köménymag stb.), többsége XX. sz. közepe-második fele, kopott, részben kissé sérült 2630452
11830
417
Flea Market
Rezezett fém tea, kávé és cukortartó, kopásnyomokkal, 3 db 2630447
11831
417
Flea Market
Ezüstözött alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2630434
11832
417
Flea Market
Festett, faragott fa hal és kacsa, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 és 15 cm 2631050
11833
417
Flea Market
Állítható keretű nagyító, a kereten sérüléssel, 13×16 cm 2630480
11834
417
15000
Flea Market
3 db réz konyhai edény, kopásokkal, horpadásokkal 2631090
11835
417
Flea Market
Cserélhető lencsés nagyító szemüveg, eredeti dobozában 2631246
11836
417
Flea Market
62 db mini izzó5 színben, 7 db felcsíptethető foglalat és 30 db speciális formájú izzó 2631169
11837
417
Flea Market
56 db csigafúró, d: 3,2-12 mm és 16 db menetfúró, M3-12-ig, kopott, részben kissé rozsdás, műanyag dobozban 2631351
11838
417
Flea Market
4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal 2631362
11839
417
Flea Market
2 db szivarkás fém doboz, részletes tartalommal + New York fém hamutartó + alátétes doboz, kis sérüléssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft