Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625962
11780
417
Flea Market
Figurális lámpa, réz, ónix, kartonozott ernyővel, kopott, működik, m: 48 cm 2625961
11781
417
Flea Market
Gyümölcs kínáló, réz, kopott, m: 26 cm, d: 28 cm 2625959
11782
417
Flea Market
Figurális kínáló, réz és fém, jelzés nélkül, kopott, m: 32 cm 2625860
11783
417
Flea Market
Levélnehezék, fej formát ad az árnyéka napsütésben. Öntöttvas, m: 9 cm 2625847
11784
417
Flea Market
Réz dísz tank, jelzés nélkül, kopott, 20x10x9cm 2625821
11785
417
Flea Market
RETRO Triumphator Német tekerős mechanikus számológép, kopott, 36x16cm 2625815
11786
417
Flea Market
Régi Colombus levélmérleg, sérült, m: 20,5cm 2625814
11787
417
Flea Market
Tűzjelző, fém, működik, d: 24 cm 2625732
11788
417
Flea Market
Iparművész réz váza. 26 cm 2625747
11789
417
Flea Market
Retro párizsi mechanikus asztali naptár zománcozott fém 7,5 cm 2625755
11790
417
Flea Market
Bols retró zenélő palack, működik, kopott, m: 27 cm 2625464
11791
417
11000
Flea Market
Belt bőrstúdió: Erdei ház. Bőrkép, kopásnyomokkal, hátoldalán sérült etikett, 52x44cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft