Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 43

Füll-orr-gégészet. Fej-nyak sebészet. Egyetemi tankönyv. Szerk.: Dr. Ribáry Ottó. A szerkesztő, Dr. Ribári Ottó (1932-2015) füll-orr-gégész orvos, egyetemi professzor. Bp., 1997., Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17171.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó, 260 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17172.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története I. Hazánk talaj- és kőzetviszonyai. Bp., 1934, Elbert és Társa. Kiadói egészvászon kötés, címlap kijár, kopottas állapotban.
17173.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Josef Klepesta, Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Ford.: Balázs Lajos. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17175.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17176.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17177.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft