Füll-orr-gégészet. Fej-nyak sebészet. Egyetemi tankönyv. Szerk.: Dr. Ribáry Ottó. A szerkesztő, Dr. Ribári Ottó (1932-2015) füll-orr-gégész orvos, egyetemi professzor. Bp., 1997., Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó, 260 p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története I. Hazánk talaj- és kőzetviszonyai. Bp., 1934, Elbert és Társa. Kiadói egészvászon kötés, címlap kijár, kopottas állapotban.
Josef Klepesta, Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Ford.: Balázs Lajos. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.